Tombala Oyunu Kuralları Nelerdir?

Tombala oyununu hepiniz biliyorsunuz ve yılbaşı gibi özel gecelerde ailemiz ile oynadığımız bu masum etkinliğin aslında çok çarpıcı ve daha keyifli bir hal alabileceğini unutmayın. Bahis siteleri artık harekete geçmiş durumda ve insanlara daha farklı seçenekler sunabilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar. Tombala oyunu da bunlardan biri ve yeni dönemde daha fazla insan tarafından tercih edildiğini de hatırlatmak gerekiyor. Dilerseniz oyun hakkında konuşalım ve tombala oyunu kuralları nelerdir sorusuna da detaylı bir şekilde yanıt verelim.

Kart Seçimi Nasıl Yapılır?

Siteye adım attıktan sonra tombala oyununa tıklamanız yeterli ve hemen ardından masanın dolması bekleniyor. Gerçek oyuncular ile birlikte sizler de yerinizi adlıktan hemen sonra kart seçimi yapıyorsunuz. Önünüzdeki kartlardan herhangi birini tercih edebilirsiniz ve oyun esnasında takip edeceğiniz bu kart, aslında şanslı olup olmadığınızı belirleyecek olan karttır.

Rakamların Çekilmesi

Rakamlar, canlı olarak çekiliyor ve herhangi bir illegallik durumunu ya da hile durumunu ortadan kaldırmak için buna başvuruyorlar. Söylenen rakamlardan herhangi biri kartınızda varsa eğer sizler de yerleşimi doğru bir şekilde yapmak durumundasınız.

Çinko Nedir?

Yatay sıranın eksiksiz bir şekilde tamamlanması yani doldurulması durumuna tombala oyununda çinko adı veriliyor. Birinci, ikinci ve üçüncü olmak üzere 3 sıra var ve her çinkoda sizlerde ödül kazanıyorsunuz. Tombala oyunu kuralları nelerdir sorusuna yanıt vermeye devam ediyoruz ve çinkodan sonra dilerseniz tombalanın nasıl yapılacağına da yine hep birlikte göz atalım.

Tombala Nedir?

Tombala, tüm enine sıraların eksiksiz bir şekilde doldurulması ve bunu ilk yapan kişi olmanız anlamına geliyor. Asıl büyük ödülü bu şekilde kazanabiliyorsunuz ve para hesabınıza kısa süre içerisinde aktarılıyor.

Tombalayı Tek Bir Kişi mi Yapar?

Hayır böyle bir şey zorunlu değil, yani illa ki tek kişi kazanacak gibi bir durum karşımıza çıkmıyor. Bazı oyunlarda heyecan öyle yükseliyor ki aynı anda iki kişinin tombala yaptığını görebiliyoruz. Bu durumda büyük ödül her iki tarafa paylaştırılıyor.

Tombala Oyununda Hile Oluyor mu?

Belli bir sistem ve işleyiş üzerinden devam eden oyunlarda hilenin olması imkansız. Canlı tombala siteleri bunu göze alacak kadar amatör firmalar değil ve lütfen bu tür şeyleri aklınıza getirmeyiniz. Gayet güvenilir bir şekilde çalışmalarına devam eden ve yine tombala severlerin tam puan almış olan çok sayıda canlı tombala sitesi var detaylı bir araştırma yaptığınız takdirde sizler de bu sitelerin varlığından haberdar olacak ve dilerseniz üye olabileceksiniz. Heyecan verici bir oyundan bahsediyoruz ve bu oyuna başladığınız anda sizler de uzunca bir süre bırakamayacak ve tutkunu olacaksınız.

Tombala Kuralları Farklı mı?

Tombala oyunu kuralları nedir sorusuna yanıt verirken dijital dünyadaki tombala oyuna detaylı bir şekilde göz atmak istedik. Reel dünyadaki oyun ile hiçbir farkı yok ve hatta daha heyecanlı olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu heyecanı sizinle birlikte yaşayan sayısız oyun sever var.

Kurallar gayet basit ve yukarıda belirtiklerimiz dışında karşınıza ekstra bir kural çıkmayacaktır. Zaten oyuna başlamadan önce bu konuda detaylı bir şekilde bilgi aktarımı yapılıyor ve sizler de bilinçli bir şekilde oyna dahil ediliyorsunuz. Henüz tombala deneyimi yaşamadıysanız eğer güvenilir bir tombala sitesinde yerinizi alarak ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Umuyoruz ki şansınız yanınızda olacak ve sizler de bu ilk deneyimi çok özel ve kıymetli bir şekilde hatırlayacaksınız.

Yazar: staff

Daima güncel olarak canlı tombala oynanabilecek en güvenilir tombala sitelerini takip ederek değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir